Finančné služby

Aj vy máte hlavu v smútku z vybavovania papierov a "behania" po úradoch ? Máme pre Vás dobrú správu. Už nemusíte. Zariadime to za Vás. Realitná kancelária Krásne bývanie s.r.o. Vám poskytne pomoc aj pri získaní hypotéky alebo pôžičky na bývanie. Zabezpečíme vám najvýhodnejšiu ponuky zo širokej škály bánk. Pretože dobrý úver nie je len o dobrom úroku.

Často kladenou otázkou je : "Chcem kúpiť byt, ale nemám hotovosť, chcem ho prefinancovať na 100 %." Myslíte, že je to nemožné ? Teoreticky áno, ale pokiaľ klient spĺňa dve zásadné podmienky tak je možné aj nemožné.
- máte dobrú bonitu (máte dostatočne vysoký preukázateľný príjem a ak máte nejaké úvery, splácate a splácali ste ich vždy načas)
- kvalitný znalecký posudok od znalca, ktorého banka rešpektuje (najlepšie zmluvný znalec danej banky kde budete brať úver)

Určite treba rátať aj s možnosťou, že to nevyjde a banka Vám dá len 90 % v horšom prípade len 85%, ale na to nás tu máte - finančných poradcov, a my robíme maximum, aby sme Vám pomohli k Vášmu vysnívanému krásnemu bývaniu a získaniu úveru podľa Vašich predstáv.
 
Nebojte sa nás spýtať na kvalitného poradcu, radi Vám pomôžeme.

 
 

 

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku
Výška hypoúveru *
Doba splatnosti v rokoch *
Vaše meno *
Telefón *
Váš email *
Bezpeč. kód *
verify
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku.

Kalkulátor pôžičky

%